SLV EDU frézka na ITM Industrial Europe v Poznani

Dne 1. 6. 2022 se naši kolegové Václav Holeček, zastupující program vzdělávání EDU a Filip Horák z Inovačního centra SolidVision, zúčastnili veletrhu ITM Industrial Europe v polské Poznani. Veletrh slouží jako místo, kde se lídři v inovačním sektoru mohou setkat, vyměňovat poznatky a diskutovat o dané problematice.

  Cílem naší návštěvy bylo setkání s kolegy z DPS Software Polsko a projednat možnou spolupráci a navázání obchodního partnerství. Výsledkem jednání je, že DPS Software Polsko začne v blízké době prodávat naše obráběcí frézky SLV EDU. Věříme, že tímto krokem uspokojíme potřebu polských škol, modeláren nebo prototypových dílen, která nebyla dlouhou dobu vyslyšena. Zmíněný stroj si bylo možné v pěti osém provedení prohlédnout na stánku Siemens Polsko, který byl zapůjčen od kolegů z Rakouska a byl rozšířen o tzv. digitální dvojče.

  Software Digitálního dvojčete, oficiálně zvaný „Run MyVirtual Machine“, nabízí rozšíření strojní dílny i do virtuálního prostředí. Díky tomuto software, stroj využívá svůj plný potenciál v rámci produkce a všechny ostatní úkony přesouvá do virtuálního prostředí. Virtuální CNC je totožné s chováním reálného CNC. Testování probíhá s identickým CNC nastavením jako na stroji. Doba běhu programu je měřená s přesností až 90 %.

Pro více informací k softwaru Digitálního dvojčete nás neváhejte kontaktovat zde.

CNC frézky SLV EDU

SLV EDU

3osá frézka

SLV EDU 5axis Siemens

5osá frézka

SLV EDU 3axis Siemens

3osá frézka