Stroje

SLV EDU 3axis Siemens

3osá frézka

Tří osý portálový obráběcí stroj, vyvinutý po ohromujících výsledcích kvality obrábění SLV EDU 5 axis Siemens. Zda neobrábíte tvarově složité dílce a zároveň si potrpí na kvalitě značky Siemens, je tento stroj pro Vás tím ideálním. Nechte veškeré své starosti za hlavou a svěřte se do péče nejnovějšího řídícího systému Sinumerik ONE, který Vám bude dělat neustále příjemnou radost.

SLV EDU 5axis Siemens

5osá frézka

Pěti osý portálový obráběcí stroj, který je určený pro obrábění Al slitin, barevných kovů, dřeva, umělého dřeva, plastů a různých kompozitních materiálů. Díky precizní výrobě a stavbě stroje je SLV EDU 5 axis Siemens vhodný na výrobu tvarově složitých dílců. Najde uplatnění například ve výukovém odvětví, prototypových dílnách, u výrobců elektroniky pro obrábění tištěných spojů, obrábění forem a modelového zařízení. Vysokootáčkové vřeteno IMT s pneumatickým uvolněním nástroje, kuželovou dutinou ISO20/ER16, které umožňují upnutí nástrojů až do průměru 10 mm.

SLV EDU

3osá frézka

Stroj SLV EDU je univerzální frézka určená pro obrábění široké škály materiálů od dřeva přes plasty, kompozity až po Al slitiny. Najde uplatnění například ve výukovém odvětví, prototypových dílnách, u výrobců elektroniky pro obrábění tištěných spojů, obrábění forem a modelového zařízení.