3krát SLV EDU aneb 3 webináře o 3 a 5ti osách

V předešlých třech týdnech jsme pro Vás odvysílali sérii tří webinářů, jejichž obsah byl velice rozmanitý. Hned v prvním z nich Vás vedoucí vývoje a výroby SLV EDU CNC frézek Filip Horák seznámil s tím, jak celý vývoj probíhal. Vysvětlil, na jakém principu kinematiky je stroj postaven a kde se jaký komponent nachází. Nechybělo ani zdůvodnění toho, jaké typy převodů pro osy A a C jsme vyzkoušeli a jaké se osvědčily nejvíce.

    Následující dva díly byly více praktické, než teoretické. Výkonný ředitel společnosti SolidCAM Ivan Cimr v nich poukazuje na jednoduchost, praktičnost a rychlost moderní výuky obrábění ve školství u třech a pěti os. Nechyběla ani zmínka o možnostech zaměření nástrojů či polotovarů. Jaký materiál je pro obrábění na školách tím ideálním, či že jeho upnutí je opravdu hračkou. Zkrátka, vše od programování, až po samotné zpracování obrobku. 

    Kdo webináře nestihnul, ať nezoufá. Máte možnost jej kdykoliv opakovaně shlédnout v archivu webinářů společnosti SolidVision zde.. www.gotostage.com/channel

CNC frézky SLV EDU

SLV EDU

3osá frézka

SLV EDU 5axis Siemens

5osá frézka

SLV EDU 3axis Siemens

3osá frézka